Arrestohen dy burra për fajde në Prizren

Policia e Kosovës njofton se në rajonin e Prizrenit ka arrestuar dy burra pasi që janë zënë në flagrancë duke marrë 2.000€ në emër të fajdeve dhe detyrimit.

Tutje policia sqaron se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarve, si dëshmi materiale janë sekuestruar: një fletore, një fishek, një thikë dhe dy celular.

Ndërsa pas inervistimit me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje