Video

Arjola Demiri zbulon se është plotësuar me dashurinë?

Aktorja Arjola Demiri, tha se e ka gjetur dashurinë e vërtetë përmes një kënge.

Në videon e postuar ajo po dëgjonte “dashuria e vërtetë jam unë”.

“Jam plotësisht dakord”,ka shkruar aktorja në mbishkrim duke e thënë se dashuria e vërtetë është vetja e saj.

Ajo dukej në top formë duke buzëqeshur teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.