Këngëtarja

Arilena duket joshëse me binini buzë plazhit, tregon rezultatet e palestrës

Arilena po përgatit diçka të re.

Arilena Ara është një prej emrave më të komentuar të estradës, e cila njihet për disa hite.

Së fundi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video, të shkëputur gjatë xhirimeve veshur me rroba-banje.

Në bikini të zeza, Arilena tregoi fizikun e përsosur, për të cilin kujdeset në maksimum gjatë ushtrimeve më palestër.

Kujtojmë se Arilena Ara ishte përzgjedhur si përfaqësuese e Shqipërisë gjatë këtij viti në “Eurovision”, por që gara kryesore u anulua për shkak të koronavirusit dhe u organizua vetëm një shfaqje online.