STILI

Ariana Fejzullahu me stil të pabesueshëm edhe në fotosesionet në borë

Gruaja e Ermal Fejzullahut mahnitëse si gjithmonë.

Ariana Fejzuallahu tashmë po njihet si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Ajo është aktive në llogaritë e saj sociale. Sot ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj ‘Instagram’.

Veshur me farmerke dhe pallto, kombinuar me atletet dhe çantën ajo dukej me shumë stil dhe në formë.