Arianit Çoçaj

Ari, reperi premtues, lanson projketin e ri “Pare” (VIDEO)

Reperi i ri, Arianit Çoçaj, ka lansuar projektin e ri te titulluar Pare.

Ai në këtë këngë vjen me dy gjuhë, gjermanisht dhe shqip, shkruan Ballkani.info.
Ritmi dhe teksti, si dhe këndimi flasin për një djalosh me të ardhme të sigurt në rep skenë.

Ai tashmë në publik njihet me emrin artistik Ari./Ballkani.info/


loading…