moderatori

Ardit Gjebrea pati ‘gisht’ në hitin ‘’Psikopatja jote’’

Kënga ‘’Psikopatja jote’’ u mirëprit nga publiku.

Fifi dhe Mc Kresha kanë bashkuar idetë për këngën konkurruese me të cilën morën pjesë në festivalin ‘’Kënga Magjike’’, shkruan lajmi.net.

Me ‘’Psikopatja jote’’ dyshja arritën të renditen në vendin e tretë ndërsa projekti muzikor në Youtube ka mbledhur më shumë se 6 milion klikime.

Mund të mos jetë e ditur por në këtë super hit ka pasur ‘gisht’ Ardit Gjebrea dhe për çfarë bëhet fjalë mësojeni në videon në vazhdim.
https://www.youtube.com/watch?v=k-G21LTQOe4