Modelja

Arbenitës s’i besohet çfarë po i ndodh me fytyrën e saj

Arbenita Ismajli cilësohet si një nga femrat më seksi në estradën shqiptare, dhe bukuroshja kujdeset që në çdo paraqitje të shkëlqej.

Ajo së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto në Instagram ku shfaqet vetëm ujë e sapun, dhe në fytyrën e saj shohim disa akne për të cilat bukuroshja është mjaft e shqetësuar.

Sipër fotos ajo kishte shkruar “Nuk kam ide se çfarë po ndodh me lëkurën time momentalisht”.