Arbenita dhe Fero

Arbenita Ismajli në prag të lindjes, publikon videon më të ëmbël

Arbenita Ismajli dhe Fero së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Arbenita ka postuar një video ku shihet se është në prag të lindjes dhe vajza e tyre do të vij në jetë shumë shpejt.

Kjo video u bë virale në rrjet, pasi që Arbenita ka kohë që ju ka munguar ndjeksëve me imazhet e shumta.