modelja

Arbenita gjysmë e zhveshur, ekspozon linjat përfekte

Arbenita Ismajli është shfaqur tejet joshëse imazhin e fundit.

Arbenita Ismajli ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram, ku është shfaqur tejet seksi dhe joshëse me veshjen që kishte zgjedhur.

Modelja e cila është duke zhvilluar karrierën e saj në Angli, është paraqitur me një bluzë të skuadrës ‘Bulls’ teksa ishte e zhveshur në pjesën e poshtme.

Brenda një ore ajo arriti të marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente në postimin e bërë.

Ndryshe, sa i përket jetës private Arbenita tashmë dihet se nuk është më në lidhje me Feron.

https://www.instagram.com/p/B52s2fClYVU/?utm_source=ig_embed