"Pritje e ëmbël"

Arbenita e Feros shtatëzënë? VIDE

Krahas shumë materialeve dhe intervistave ekskluzive, “Express Rozë” në T7, ka arritur edhe të marrë informacione edhe për jetën personale të çiftit Arbenita dhe Fero.

Padyshim që janë një nga çiftet më të përfolura në showbizin vendor.

Burime pranë “Express Rozë” bëjnë të ditur që dyshja janë në pritje të ëmbël.

Materialin e plotë me detajet e tjera e gjeni më poshtë.