Shefi i GP të LDK-së

Arben Gashi me fjalë të mëdha për partinë e tij: LDK e madhe, e fortë, e vendosur

Pak para zgjedhjeve, shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi, ka publikuar disa fotografi përmes së cilave po përçon një mesazh.

Gashi ka shkruar se LDK është e fortë dhe e vendosur.

“LDK e madhe, e forte, e vendosur”, ka shkruar Gashi, në fotografitë me kreun e partisë, Isa Mustafa, Kryeministrin Avdullah Hoti, ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu si dhe deputetë e anëtarë të partisë.

Këto foto të shpërndara nga Gashi janë bërë sot te varri i ish-Presidentit Ibrahim Rugova, me rastin e 31-vjetorit të themelimit të LDK’së.