Lajmi i fundit

Arbana Osmani: Olta largohet sonte nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Olta Gixhari do të largohet sonte nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP, shkruan Insajderi.

Lajmin e dha moderatorja Arbana Osmani në fillim të spektaklit të sotëm.

Arbana tha se pavarësisht se sonte është data 1 prill, që njihet si dita e gënjeshtrave, lajmi për largimin e Oltës është i vërtetë dhe se produksioni nuk guxon të gënjej publikun.

Ajo tregoi se sonte Olta do të tregoj arsyet pse dëshiron të lë shtëpinë.