Këngëtarja

Anxhelina ‘harron’ reçipetat, tregon shumë me xhaketë të zbërthyer

Anxhelina Hadërgjonaj provokoi keq me paraqitjen e radhës.

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit një imazh provokuese në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja kishte veshur pantallona dhe xhaketë, ndërsa nën xhaketë nuk kishte veshur asgjë dhe dukej shumë provokuese.

Ajo kishte ekspozuar gjoksin në këtë veshje, ndërsa thotë se në këtë gjendje e ka ‘sjellë’ ngrohja globale.

Për ndryshe, Anxhelina pranoi komente dhe pëlqime të shumta sipër kësaj fotografie.

loading…