Haradinaj

Anita e puth fort Ramushin për ushtrinë! (FOTO)

Komentet rreth formimit të Ushtrisë së Kosovës nuk i ka kursyer edhe gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj.

Në një foto të postuar në rrjetin social Instagram, ku Anita shihet duke puthur Kryeministrin Haradinaj, ajo ka dërguar puthje e përqafime drejt qytetarëve, duke e uruar transformimin e FSK-së në Ushtri.

“Xoxo për Ushtrinë” ka shkruajtur Anita në foton e postuar.

“Xoxo” ka kuptimin e puthjeve dhe përqafimeve.