Modelja

Angela Martini shfaqet me fustan në mes të borës (FOTO)

Në llogarinë e saj në Instagram, Angela Martini i ka ndarë me ndjekësit disa foto të cilat i ka realizuar në Rumani.

“Jashtë është ftohtë”, ka shkruar ajo pranë postimit edhe pse bazuar në veshjen duket se nuk e ka ndier aspak të ftohtin.

Duhet kujtuar se Angela po e jeton jetën si në përralla përkrah burrit milioner dhe shëtitjet nëpër vendet e ndryshme të botës nuk kanë munguar.

View this post on Instagram

Baby It’s cold outside ❄️

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on