Pushimet

Anastasiya Kvitko e ‘nxehtë’ ne bikini, pozon nga plazhet e Malibu (VIDEO)

Modelja ruse Anastasya Kvitko vazhdon ta tërheqë vëmendjen e ndjekësve.

Modelja e njohur ruse Anastasiya Kvitko së fundi në rrjetin social Instagram ka postuar një video tejet joshëse.

Anastasiya Kvitko njihet për linjat e saja trupore dhe shpeshëherë ka shtyer publikun të bëjnë krahasime edhe me Kim Kardashian.

Në videon e publikuar në Instagram modelja shfaqet tejet provokative në bikini të kuqe, në të cilat kishte vënë në fokus format trupore.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on