Blerim Latifi

Analisti i njohur kosovar dikur ishte edhe snajperist FOTO

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti, ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj dhe komandanti i FSK’së, gjenerallejtënant Rrahman Rama, kanë marrë pjesë sot në përmbyllje të ushtrimit “Defender Europe 21”.

E nga atje u publikuar foto madhëshore të FSK’së, ku u panë edhe snajperist.

E analisti i njohur kosovar, Blerim Latifi, përmes një shkrimi në Facebook, ka zbuluar se në luftën e fundit në Kosovë, edhe ai e ka mbajtur titullin snajperist.

Ai ka publikuar edhe dëshmi për këtë titull.Qe edhe njani snajperist para 22 viteve!’ shkruan Latifi

No photo description available.