Amber Rose shpërthen në lot pas befasisë që i bëri i dashuri

Modelja e njohur Amber Rose dje festoi ditëlindjen e 35-të dhe për këtë ditë të veçantë i dashuri i saj, Alexander Edwards i bëri një aheng surprizë, transmeton Indeksonline.

Amber kur erdhi të dielën mbrëma në shtëpi, u befasua pasi që shtëpia ishte e mbushur me miq, po ashtu në aheng ishte edhe djali i saj Sebastian.

Që nga koha që janë lidhur, Alexander dhe Amber po cilësohen si ndër çiftet më të lumtura./Indeksonline/