E publikon në Instagram

Almeda puthet në buzë me një person, nuk është bashkëshorti saj

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte, Almeda Abazi ka hedhur një video shumë interesante, shkruan Ballakni.info.

Ajo shihet se në buzë po e puthte një djalë të vogël, të cilin e ka nga rrethi familjar.

Në fakt, këtë djalë aktorja e publikon shpesh në rrjetet sociale dhe me këtë gjë ajo tregon se sa shumë i do fëmijët./Ballkani.info/