Kënga e re

“Allo ti bruda” publikohet nga Agon Amiga dhe K Albo

Dita e sotme siç duket qenka dita e dueteve.

Një të tillë e kanë sjellur edhe Agon Amiga dhe K Albo të titulluar “Allo ti bruda”, shkruan Ballkani.info.

Teksti i këtij produksioni muzikor është shkruar nga vet dyshja kurse për muzikën u përkujdes producenti Pluto.

“Allo ti bruda” u finalizua edhe me klip nga XL Films.

Për Agonin ky projekt vjen pas suksesit që kishte me këngën “Oh bir”./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=OA_hBwl4wIc