Alketa Vejsiu si “zombi”, thotë se është zgjuar herët në mëngjes!

Mëngjesi i sotëm i Alketa Vejsiut nuk është si ai i zakonshmi me të cilin është mësuar prezantuesja e njohur.

Përmes një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, Alketa ka treguar se sot është zgjuar herët dhe ka filluar menjëherë punë.

“u zgjuam në orën 4.00 sot! Po ecim si zombi. Sot ne Como @classav_events ne Shoë-n e “Best Worldwide Event Planners and Producers” te zgjedhur nga e gjithe bota! Perfaqesojme Shqiperine si e para dhe e vetmja Kompani ne vend!” kishte shkruar ajo në këto imazhe.

Ndryshe, Alketa ka vite në skenë fillimisht si këngëtare e tash edhe si prezantuese e njohur./Indeksonline/