Bashkëpunim

Albina Kelmendi dhe Gold AG në bashkëpunim dhe këto janë të gjitha detajet

Gold AG dhe Albina Kelmendi po vijnë në bashkëpunim të ri.

Dyshja po bashkëpunojnë për këngën e titulluar “Për mu” madje zbuluan pak edhe nga kënga e re dhe videoklipi.

Kënga e re pritet të lansohet me datë 5 tetor në ora 18:00.

Shihni më poshtë postimin e plotë. /Prive.al