Bukuroshja

Albërije Hadërgjonaj me dukje glamuroze krah dy vajzave të saj

Albërije Hadërgjonaj i ka lënë nën ‘hije’ edhe dy vajzat e saj.

Albërije Hadërgjonaj e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të shfaqet me dukje glamuroze krah dy vajzave të saj.

Pavarësisht se si Anxhelina ashtu edhe Agnesa dukeshin seksi, ishte e ëma ajo e cila e ka marrë vëmendjen maksimale.

Albërija kishte treguar format trupore e veshur me fustanin e ngushtë e elegant. Këngëtarja pavarësisht viteve që po ikin, po vazhdon të qëndoj po e njëjta.

loading…