Nostalgjia

Albani kujton kur një femër e hipi mbi karrikë dhe…

Është kthyer pas në kohë.

Këngëtari Alban Ramosaj ka kujtuar kohën kur ka qenë pjesë e spektaklit Dance With Me, ku secilën javë ka dhuruar vallëzim interesant, e herë-herë të ‘çmendur’, shkruan Ballkani.info.

Në një nga fotot që ai hodhi ishte pjesa kur vallëzoi me dy femra, dhe në njërën që ishte mbi karrikë i kishte hipur mbi, duke u konsideruar si një nga vallëzimet më erotike.

Kujtojmë që Dance With Me 3, kur ishte pjesëmarrës edhe Albani e fituan Laura dhe Renato./Ballkani.info/