këngëtari

Alban Skenderaj sjell edhe një baladë të bukur

Albani ka qerasur fansat e tij edhe me një këngë të bukur.

Këngëtari i dashur për të gjithë, Alban Skenderaj, ka publikuar këngën e tij më të re, baladën me titullin ‘Jetë’.

Kënga është pritur menjëherë shumë mirë nga fansat, ndërsa Albani i ka qëndruar besnik stilit të tij, duke sjellë sërish një tekst të mrekullueshëm, shkruan Gazeta Express.

Pëndryshe, po flitet se Albani është bërë sërish bashkë me reperin Capital T, e me këngëtarin Yll Limani dhe po përgatisin një këngë që mezi pritet nga të gjithë.

https://www.youtube.com/watch?v=TCqoIuL8YKI