Ish banorja

Alba shijon pushimet në Meksikë

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba Vukaj po shijon pushimet në Meksikë.

Ajo ka shpërndarë disa foto e veshur në rroba të plazhit të kombinuar me një kapele kaubojësh.

Bukuroshja dukej e relaksuar dhe në humor të mirë.