Aktorja

Aktorja e njohur turke zbulon një talent të saj gjatë izolimit që nuk e dinte se e kishte

Aktorja Demet Ozdemir është çdo herë në vëmendje të mediave turke për jetën e saj private.

Gjatë xhirimeve të serialit “Erkenci kus”, Demet u përfol për një lidhje me Can Yaman.

Lidhja e tyre përfundoi me debat mediatik, por tani çifti duket se kanë mbetur miq.

Por së fundmi si shumë të tjerë dhe aktorja është karantinuar për shkak të pandemisë së krijuar nga Covid-19.

E duke qënë në një situatë të tillë aktorja ka qënë shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram ku ka ndarë momente të ndryshme me fansat e saj.

E së fundmi aktorja ka treguar se ajo ka zbuluar një talent të cilin nuk e dinte se e kishte.

Dhe ka të bëjë me punët e shtëpisë.

‘Unë mendoj se aftësia ime e re të cilën askush nuk e dinte është aftësia për fshirë dhe pastruar shumë mirë’ shkroi aktorja në rrjete sociale duke shtuar : Përfundimisht i respektoj dhe më shumë gratë shtëpiake, nuk është gjë e thjeshtë të bësh pastrimin e shtëpisë’.