Sarah Jayne Dunn

Aktorja amerikane nis renovimin e shtëpisë, fitoi para të majme nga uebsajti i pistë ‘Only Fans’

Aktorja e njohur amerikane, Sarah Jayne Dunn, ka qenë e zënë këto ditë duke rinovuar shtëpinë e saj.

Këtë rregullim të ri e publikoi në rrjetet sociale duke ndarë çdo moment bashkë me fansat e saj.

Sarah Jayne Dunn

Ajo arriti të fitojë shumë të madhe të hollash nga uebsajti i pistë ‘Only Fans’, dhe paratë e fituara i ka ndarë për të rregulluar shtëpinë që e ka me bashkëshortin, Jonathan Smith.

Sarah Jayne Dunn

Më poshtë pamje nga rregullimi i shtëpisë./Indeksonline/

Sarah Jayne Dunn