Olsi Bylyku

Aktori shqiptar bën një imitim epik të Getoar Selimit

Aktori i cili u bë i njohur me rolin e ‘Kimikatit’ tek “Portokallia”, Olsi Bylyku kësaj radhe ishte i ftuar në “Why Not”, tek Roza Lati.

Olsi aty nuk la pa imituar edhe disa nga emrat e estradës, e që u treguar perfekt në atë që bënte.

Në mesin e disa emrave, ishte dhe imitimi i Getoar Selimit me të cilin publiku u shkri së qeshuri, dhe duartrokitjet nuk munguan për aktorin.

I maskuar po njësoj si Getoar Selimi, me mjekërr dhe syzet që nuk i heq asnjëherë, Olsi ka bërë një imitim fantastik, me këngën “High 3”.

Ndryshe, Olsi ka kohë që është larguar nga Portokallia bashkë me Bes Kallakun.

Performanca fillon në minutën e 49:00.