Tina Kunakey

Aktori 52-vjeçar francez dhe gruaja e tij e re 21-vjeçare në pritje të fëmijës së parë

Lajme të mira në pritje për vitin 2019 për Vincent Cassel e bashkëshorten e tij të re, Tina Kunakey.

Modelja 21-vjeçare, është shfaqur me barkun e saj të fryrë në Instagram, ndërsa aktori 52-vjeçar ka postuar një video ku shfaqet pranë saj.

Njoftimi vjen katër muaj nga dasma e çiftit dhe një vit nga fillimi i historisë së tyre të dashurisë.

Aktori francez, ka dy fëmijë nga martesa e parë me aktoren italiane Monica Bellucci.