Mitrovicë

Aksidentohet një veturë e KFOR-it në Mitrovicë (FOTO)

Gjatë rrugës që të dërgon në qytetin e Mitrovicës, ka ndodhur një vetaksident.

Vetura është e KFOR-it dhe ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Në foton e dërguar nga një lexues i Ballkani.info, shihet vetura e KFOR-it e cila është rrotulluar dhe e cila vazhdon të qëndrojë ende në rrugë. /Ballkani.info/