Aksident trafiku në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Prishtinë, në mes të një kamioni dhe një veture.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:10, afër ndërtesës së Ministrisë së Tregtisë në Prishtinë.

Ndërsa sipas kalimtarëve të rastit në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë, ku përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar.