lajmi i fundit

Aksident trafiku në Leposaviq, lëndohet 4 femra

Një aksident trafiku në mes tri veturave ka ndodhur mbrëmë në Leposaviq, ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër femra kosovare dhe një mashkull.

Sipas policisë, të njëjtit janë dërguar në tretman mjekësor në spitalin e Mitrovicës. Në vend ngjarje kanë dalë njësitet relevante. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.