Aksident

Aksident trafiku në Fushë Kosovë, rrokulliset një veturë

Një aksident rëndë komunikacioni ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Një veturë është rrokullisur. Lexuesit e portalit Ballkani.info kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Por, janë shkaktuar kolona të gjata.

Ballkani.info ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare.