Prishtinë

Aksident tek konviktet në Prishtinë

Një furgon i linjës 2, që bartë udhëtar nga Obiliqi për në Prishtinë dhe anasjelltas, është përplasur me një veturë të tipit mercedes dhe si pasojë e kësaj furgoni është rrokullisur.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash tek udhëkryqi te konviktet, në Prishtinë.

Ende nuk dihet se a ka pasur të lënduar në këtë aksident.

Policia është në vend të ngjarjes dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti, raporton EO.