Aksident

Aksident në Vushtrri, vetura përfundon në kanal

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e vonshme të ditës së sotme në fshatin Bukosh të Vushtrrisë.

Sipas informatave nga dëshmitarë që kanë qenë afër vendit të ngjarjes, vetura është vetë-aksidentuar për t’u rrokullisur dhe përfunduar në kanal.

Ende nuk ka ndonjë informatë zyrtare përkitazi me aksidentin që ka ndodhur para pak minutash.