Aksident në Veternik, përfshihen dy automjete (FOTO)

Në Veternik të Prishtinës, më saktësisht në afërsi të qendrës tregtare ‘Albi Mall’, janë aksidentuar dy automjete.

Njëri nga veturat e aksidentuara është e markës ‘BMW’ ndërsa furgoni ‘FW’, shkruan Ballkani.info.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe se a ka të lënduar, ndërsa Policia nuk ka arritur ende në vendin e ngjarjes.

Ballkani.info do të iu mbajë të informuar rreth ngjarjes. /Ballkani.info