Podujevë

Aksident në Podujevë, nuk ka të lënduar (FOTO)

Një aksident i radhës ka ndodhur sot në Podujevë, saktësisht në afërsi të fshatit Lluzhan.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kombi bus, por nuk ka të lënduar.

Një lexues i Ballkani.info ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihen dy automjetet e aksidentuara.

Policia ende nuk ka dalur në vendin e ngjarjes./Ballkani.info/