Podujevë

Aksident në Podujevë, ka të lënduar (FOTO)

Në fshatin Besi të Podujevës, ka ndodhur edhe një aksident tjetër disa minuta më parë.

Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave dhe është raportuar për të lënduar.

Për aksidentin janë njoftuar organet kompetente dhe po pritet që Policia të dalë në vendin e ngjarjes.

Në fotot e dërguara nga një lexues i Ballkani.info, shihen veturat e aksidentuara. /Ballkani.info