përfshihen dy vetura

Aksident në Pejë, raportohet për disa persona të lënduar

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në fshatin Zllapek të Pejës.

Mësohet se nga ky aksident dy persona kanë marrë lëndime të rënda trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Të përfshira janë dy vetura, njëra e tipit “Mercedes”, kurse tjetra e tipit “Golf”.

Fotografi nga vendi i ngjarjes: