Lajmi i fundit

Aksident në hyrje të Pejës (FOTO)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në Pejë. Një veturë duket se është vetëaksidentuar dhe ka përfunduar në rrethin kryesor të hyrjes në qytetin e Pejës nga ana e Prishtinës.

Dëshimtarët i kanë thënë Ballkani.info se policia ka dalë në vend të ngjarjes dhe se nuk ka të lënduar, vetëm dëme materiale. /Ballkani.info/