Aksident

Aksident në Gjilan, ka të lënduar (FOTO)

Në qytetin e Gjilanit pas mesnatës ka ndodhur një vetaksident ku një veturë ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka dalur nga rruga.

Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po presin ekipet mjekësore.

Është raportuar për lëndime të lehta trupore, ndërsa shkaqet e aksidentit nuk dihen.

Në fotografitë e dërguara nga një lexues i Ballkani.info, shihet vetura e aksidentuar dhe Policia në vendin e ngjarjes. /Ballkani.info