aksident

Aksident mes autobusit e kamionit

Një aksident mes një autobusi dhe një kamioni ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Nga ky aksident nuk ka mbetur asnjë i lënduar, ndërsa edhe Policia ka dal në vendin e ngjarjes.