Lajmi i fundit

Aksident i tmerrshëm në Pejë… ka të lënduar (VIDEO/FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasditë në dalje të Pejës, rrugës për Prishtinë, afër rrugës tranzit.

Sipas fotografive dhe videos se siguruar nga Ballkani.info, dy vetura janë përplasur rëndë.

Dëshimtarët i kanë thënë portalit tonë se nga ky aksident ka të lënduar.

Së shpejti ju sjellim detaje të reja…

Aksidenti sot

Aksidenti mbrëmë