Aksident i rëndë rrugës Gërmisë, disa të lënduar (FOTO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh rrugës për Gërmi, afër lagjes Taslixhe.

Si pasojë e aksidentit, lëndime kanë marrë disa persona.

Autoambulanca, policia si dhe ekipet e tjera gjenden në vendin e ngjarjes.