Aksident

Aksident i rëndë në Prishtinë, ka të lënduar (FOTO)

Në qytetin e Prishtinës pas mesnatës ka ndodhur një vetaksident ku një veturë ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka dalur nga rruga.

Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes.

Është raportuar për lëndime , ndërsa shkaqet e aksidentit nuk dihen.

Në fotografitë e dërguara nga një lexues i Ballkani.info, shihet vetura e aksidentuar Policia dhe Zjarrfiksët në vendin e ngjarjes. /Ballkani.info