Podujevë

Aksident i rëndë në Podujevë, lëndohen dy policë e tre civilë (FOTO)

Në Podujevë ka ndodhur një aksident i rëndë tek stacioni i autobusëve në këtë qytet

Burime të Ballkani.info nga vendi i ngjarjes raportojnë për dy policë të lënduar dhe tre civilë nga ky aksident.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash. /Ballkani.info/

FOTO