Aksident i rëndë në Pejë, rrokulliset vetura

Rreth orës 13:00 në Radavc të Pejës një veturë është vetaksidentuar. E njëjta është rrokullisur dhe ka dal jashtë rrugës.

Mësohet se ngasësi i veturës ka marrë lëndime dhe i njëjti është dërguar menjëherë në emergjencën e qytetit të Pejës.

Njësitet e Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjesh dhe janë marrë me rastin.