Aksident

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Pejë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Pejë afër fshatit Gllarevë.

Sipas burimeve të Ballkani.info, ende nuk dihen shkaqet e aksidentit por njoftohet për lëndime të rënda trupore.

Policia e Kosovës dhe ekipet e Emergjencës kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po bëhen kryhen procedurat e parapara. /Ballkani.info/