AKSIDENT

Aksident i rëndë në Kaçanik (FOTO/VIDEO)

Një aksident i rënd ka ndodhur në rrugën Kaçanik-Ferizaj.

Ku veturat të tipit Audi A4 dhe Mercedes ML janë ndeshur, dhe siç shihet në fotot që Ballkani.info ju sjell,vërehet që aksidenti është i rënd.

Nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar.